Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim
TERMAL OTELLER
ALAÇATI BUTİK OTELLER
KIBRIS OTELLERİ
KAYAK OTELLERİ
YOGA OTELLERİ
BALAYI OTELLERİ
İSLAMİ /MUHAFAZAKAR OTELLER
Bölgeler
Çeşme
Side
Kemer
Belek
Kuşadası
Bodrum
Fethiye
Lara Antalya
Alanya
Marmaris
Didim
Ayvalık
Gümüldür Özdere
KIBRIS
Pamukkale
Afyon
Uludağ
BURSA
Ilgaz
Abant
İzmir
SAKIZ
SAMOS
MİDİLLİ
KOS
RODOS
SONTORİNİ
MYKONOS
ATİNA
SELANİK
Ankara Kızılcahamam
AVUSTRALYA &YENİ ZELANDA TURU

1. Gün  İzmir- İstanbul - Singapur

1.Gün

İzmir hava Limanında Saat 08.00 de THY Deski önünde buluşmamızın ardından Bagaj işlemlerimizi yaptırarak THY Bünyesinde çalışan Singapur Hava Yollarına ait SQ 6215 Sefer sayılı uçağını ile Saat 09.50 de İstanbula hareket, 11.05 de İstanbula varışımızın ardından Dış hatlara geçiş ( Bagajlarımız otomatik olarak uçak değiştirmekteler ) Pasaport ve Gümrük işlemlerimizi  yaptırarak Yine Singapur hava yollarına ait 13.30 da kalkacak SQ 391 Sefer sayılı uçak ile Singapura hareket..Geceleme uçak'da..
Sabah takriben saat 05.30 civarı Singapura İniş...

2. Gün Singapur - Sydney

Yerel saat ile 05:30'te varış. Kısa bekleyişin ardından SQ 241 sefer ile saat 07:05'te Sydney'e hareket. Saat 17.55'te Sydney'e varış. Pasaport işlemlerinin ardından otele hareket ve dinlenmek üzere serbest zaman.

3. Gün Sydney

Kahvaltının ardından öğle yemekli tekne turunu da içeren tam günlük Sydney şehir turumuz başlıyor. Ünlü Bondi plajı, botanik bahçesi, Müzik Konservatuarı, Devlet Kütüphanesi, Devlet Parlamento Binası, Hyde Park Kışlası, St Mary Katedrali görüldükten sonra Woolloomooloo Avustralya deniz üssüne hareket etmeden önce bir fotoğraf molası yapıyoruz. Ardından Queen Elizabeth Tarihi Alışveriş Binası, Aşıklar Koyu, 20. yüzyılın en ünlü yapılarından biri olan UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'ne eklenmiş Opera Binasını görülecek yerler arasında bulunuyor. Ünlü Bondi plajına devam etmeden önce Sydney limanında kısa bir yürüyüş yapıyoruz ve tekne ile dünyanın en büyüleyici limanlarından biri olan Sydney'i denizden görme imkânı buluyoruz. Görsel hafızamızda yer eden ve Sydney denince akla gelen Opera binasını başka bir açıdan göreceğimiz bu gezimiz yaklaşık üç saat sürecek ve deniz mahsulünden oluşan menü ile süslenecek.

4. Gün Sydney (Mavi Dağ Turu)

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz tam günlük Mavi Dağ Turuna katılabilirler. Featherdale Doğal Yaşam Parkında; egzotik kuşlar, kangurular, çizgi filmi bulunan dünyaca ünlü Tazmanya canavarı, Vombat ve koala gibi yerel hayvanların doğal yaşamlarını görmeniz mümkün. Sevimli Koala ile gözgöze gelebilmek için bu güzel doğa parkı etrafında keyifli bir yürüyüş yapmanızı tavsiye ederiz. Mavi Dağa çıkış yolu boyunca yeşille gökyüzü mavisinin birbirine karıştığı nefes kesen manzaranın keyfine doyamayacaksınız. Aborjin mitolojisine göre taşlaştıklarına inanılan ve (three sisters) üç kız kız kardeş olarak bilinen tepelerin manzaralı yolculuğu, yağmur ormanları ile Avustralya'nın en büyük kanyonunun mistik kokulu vahşi tabiatına hayran kalacaksınız.

5. Gün Sydney - Auckland

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına transfer ve Emirates Havayolları ile saat 07:50'de hareket. Saat 13:00'da varışımıza istinaden, panoramik şehir turu yapıyoruz. Auckland'ın batısındaki kumsallar sörfçüler için biçilmiş kaftandır ve Devonport, Long Bay ile Mission Bay gibi körfezler yüzmeyi amaçlayanlar için idealdir. Limanlar yatlarla dolup taşar. Burası denizcilerin en sevdiği şehirlerden biridir. Kara hayatını sevenler ise Queen Street, Ponsonby Road ve Karangahape Road gibi bölgelerde gece hayatının tadını çıkarabilirler. Eden Dağı, Waiheke Adası ve North Head gibi sönmüş volkanlar ile adalann bir kısmı doğal parklardır ve tarih öncesi yerleşimlerin ve sonradan yapılmış kalelerin kalıntılan buralarda görülebilir. Keşfetmeye değer diğer bölgeler arasında Hunua Ranges ve Waiketere Ranges Parkı yer almaktadır. Kelly Tarlton'un Sualtı Dünyası oldukça popülerdir ve Auckland Sanat Galerisi'nde Yeni Zelandalı ressamların çalışmalarının yer aldığı önemli koleksiyonlar bulunmaktadır. Auckland'ın dünyada yaşanılması gereken 10 şehirden biri olduğu söylenmektedir ve bulunduğu konuma bakılırsa bunun nedeni kolaylıkla anlaşılacaktır. Turumuz sonrasında otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme.

6. Gün Auckland (Hobbit Köyü)

Kahvaltımızın ardından günümüz serbest. Dilerseniz ekstra düzenlenecek olan Hobbit köyü turumuza katılabilirsiniz. JRR Tolkien tarafından yazılan hayal Orta Dünya, Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin karakter memleketi. Yeni Zelandalı film yapımcısı Peter Jackson sayesinde, Orta-Dünya için fon olarak Yeni Zelanda'nın en görsel çarpıcı manzaraları ile canlandırıldı ve Hobbitler tüm dünyada ünlü oldu.Yüzüklerin Efendisi üçlemesini 11 Oscar kazanmış, yaklaşık 2.9 milyar dolar hasılat elde etmişti. Hobbiton film setinin platosu gerçek Orta Dünya Yeni Zelanda'nın kuzeyinde, 6 bin nüfuslu Matamata kasabası yakınında. Auckland'dan karayoluyla iki saatte ulaşılan film seti 1998'de inşa edildi. Russell Alexander ın 10 bin koyun otlattığı 48 dekarlık çiftliği, vadinin kuytusundaki alana serpiştirilen Hobbit mağaraları, masalsı bacalı kulübeler, yeldeğirmeniyle yeni bir görünüm kazandı. Gezi sonrası otelimize dönüyoruz.

7. Gün Auckland (Rotorua Jeotermal Bölgesi & Gayzerler Bölgesi)

Kahvaltı sonrası Rotorua Jeotermal Bölgesi & Gayzerler Bölgesi turuna katılabilirsiniz. Rotorua şehrine varılacak panoramik şehir gezimizin ardından Yeni Zelanda'nın esas yerlileri olan Maorilerin geleneksel danslarını izleyebileceğimiz köylerine gidiyoruz. Öğle yemeğimizi de alacağımız köyde bölgenin jeotermal bölgesinde gayzerleri yakından keşfetme şansına sahip olacağız.

8. Gün Auckland - Queenstown

Kahvaltı sonrası yerel havayolları ile Queenstown'a hareket ediyoruz. Varışımızın ardından otele transferimiz yapılıyor. Yeni Zelanda'daki Queenstown, Remarkables dağ sıralarının eteklerinde, Wakatipu gölünün derin, mavi sularının yer aldığı bölgenin hemen yanında. Belli başlı gezi ve tatil dergilerine göre, ziyaretçilerine olağanüstü güzellikler sunan en iyi 25 şehir arasında. Dünyanın neredeyse bozulmamış en doğal hali. Fantastik “Yüzüklerin Efendisi” filmine plato olması bu yüzdendir. Geceleme otelimizde.

9. Gün Queenstown

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Queenstown turumuz başlıyor. Aynı zamanda dağcılık ve kış sporları merkezi de olan Queenstown, Wakatipu Gölü'nün kıyısında kurulmuştur. Remarkables adı verilen testere dişleri gibi görünen dağ sırası, olağanüstü manzara sunmaktadır. Yüzüklerin efendisi filminden hatırlayacağınız Wakatipu gölü, Queenstown'ı adrenalin severler için baş tacı yapan ve maceracı ruhunu şekillendiren Hackett Bungy Köprüsü de fotoğraf meraklıları için davetkar kareler sunar. Orta Dünya'yı ayaklarınızın altına bu şehirde ziyaret edeceğimiz son durak ise büyüleyici Arrowtown. 2012 yılında Arrowtown altını keşfinden bu yana 150. yılını kutladı. Madenciler artık gitmiş olsa da, bu erken yerleşimcilerin kasabası Arrowtown muhafaza edilmiş ve kendi başına bir hazine haline gelmiştir. Göller Bölgesi Müzesi ve Çin Madenciler İskanı ile butik alışveriş, büyük kafe ve restoranlarda burada bulunmaktadır. Gezi sonrası otelimize dönüyoruz.

10. Gün Queenstown (Milford Sound turu )

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından günümüz serbest. Dilerseniz ekstra düzenlenecek olan, şüphesiz dünyanın en muhteşem doğal olaylarından biri olan Milford Sound turumuza katılabilirsiniz. Fiordland Milli Parkı ile 295 km süren Milford yolu aynı derecede etkileyici. Yol boyunca fotoğraf çekmek için bol bol fırsatımız olacak. Karlı dağların doruklarından buzul vadileri boyunca eşsiz manzaralara tanık oluyoruz. Ardından Homer Tünelini geçerek ayna gibi yansıyan göl manzaraları hafızalarımızda unutulmaz izler bırakacak. Tekne ile yapılacak gezimizde falezlerden akan eşsiz şelaleleri ve yağmur ormanlarını şanslıysak yunuslar eşliğinde görebileceğiz.

11. Gün Queenstown - Auckland - Melbourne

Kahvaltı sonrası havalimanına transferimiz yapılıyor. Yerel bir havayolu ile Auckland'a hareket ediyoruz. Varışımız ile beraber Emirates Havayolları ile saat 17.00'de Melbourne'e hareket ediyoruz. Saat 19.40'da Melbourne'e varış. Melbourne 3 milyon insanın çok-kültürlü bir nüfusa sahip dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biri olarak listelenir. Şehir muhteşem mimarisi, şık restoranları ve renkli barları, güzel peyzajlı bahçeleri, büyüleyici bir tarih, sanat, kültür ve güzel plajları ile eşine az rastlanır bir zenginlik sunmaktadır. Otele transferimizin ardından serbest zaman veriyoruz. Geceleme otelimizde.

12. Gün Melbourne

Avusturalya'nın ikon şehirlerinden olan Melbourne turumuz kahvaltı sonrası başlıyor. Westgate Köprüsü, Melbourne Town Hall, St Paul Katedrali, Victoria Parlamentosu, Flinders Street Station ve Federasyon Meydanı'nın güzel mimari örneklerinin ardından plajı ve kafeleri ile ünlü St. Kilda'yı ziyaret edeceğimiz başlıca yerler. Anzak Anıtı, Fitzroy Bahçeleri, Melbourne Müzesi, Kaptan Cook'un Evi, Botanik Bahçeleri, Kriket Sahaları ve Melbourne Üniversitesi'ni panoramik olarak görüyoruz ve otelimize transferimiz yapılıyor.

13. Gün Melbourne (Phillip Adası)

Günümüz kahvaltı sonrası serbest. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak öğleden sonra düzenlenecek olan Küçük Penguenler cenneti Phillip Adası turuna katılabilirler. Phillip Adası, fok ve Küçük Penguenlerin yaban hayatı yaşadığı büyüleyici bir koleksiyona sahiptir. Gün batımında, karaya geri dönen Küçük Penguenleri görünce şaşıracaksınız.

14. Gün Melborne - Singapur

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Dilerseniz rehberimizin düzenleyeceği “Yarra Vadisi Avustralya” şarap turuna katılarak, ünlü Fransız şarabı Moet & Chandon'un Avustralya tesislerini gezebilir, meşhur şaraplarından tadabilir, şarap yapma metotlarını görebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte Havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Yerel saat ile 19.25'te SQ 208 seferi ile Singapur'a hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.

15. Gün Singapur - İstanbul

Yerel saat ile 00.05'te Singapur'a varıyoruz. Sigapur Havayolları'nın SQ 392 numaralı seferi ile saat 01.50'de İstanbul'a hareket ediyoruz. 07.25'de İstanbul'a varışımız ardından İzmirden katılımcılarımız Bağlantı uçağı ile İzmire hareket ve ile turumuz sona eriyor. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

-Singapur Havayolları ile İzmir-Istanbul-Sdney-Melbourne Ekonomik Sınıf Ucak Bileti 

 -Havalimanı vergileri,

      -Programda ve aşağıda belirtilen yerel havayolları ile 3 adet ara uçuş,

 -Sydney - Auckland/ Auckland - Queenstown/Queenstown - Melbourne

 -Programda belirtilen turlar;

 -Melbourne turu,

 -Queenstown turu,

 -Auckland turu

 -Tam gün öğle yemekli Sydney turu

 -1.Sınıf Otellerde/12 gece oda & kahvaltı konaklama,

- Sydney 3 gece The Grace Hotel Sydney vb,

 -Melbourne 3 gece Rendezvous Hotel vb,

- Queenstown 3 gece Novotel lakeside vb,

 -Auckland 3 gece Crown Plaza vb,

-Zorunlu seyahat sigortası

 -Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

      -Vize Ücreti (€ 250)

-Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)

 -Programda ekstra olarak belirtilen turlar

 -Otel ekstralarınız ve bahşişler

 -Öğle ve akşam yemekleri

 -Programda ekstra olarak belirtilen turlar

 -Sydney (Mavi Dağ Turu ) - 185 Eur

 -Melbourne (Phillip Adası turu ) - 195 Eur

 -Queenstown ( Milford sound turu ) - 200 Eur

 -Auckland ( Hobbit köyü turu ) - 180 Eur

 -Auckland ( Rotorua turu ) - 145 Eur

-Avantajlı ekstra tur paketi ;

-Yukarıda belirtilen 5 adet ekstra tur paketi 905 EUR yerine 750 EUR olarak sadece satış ofisinden rezervasyon yapılırken satın alınması durumunda geçerlidir.

FİYATLAR 

 

Tur Adı Tur Tarihi 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi 3. Kişi 0 - 2 Yaş 3 - 12 Yaş  
Avustralya & Yeni Zelanda 

09.HAZİRAN.2018

17.AĞUSTOS.2018

3796 € 5554 € 3796 € 996 € 3496 €

TURLARIMIZ BAYRAM PERİOTLARINDA OLUP, 

BİR BAŞKA TARİH , VE TÜRKÇE REHBER TALEP

  EDİLMESİ HALİNDE MİNİMUM

18 KİŞİLİK KATILIMCI OLMASI ZORUNLUDUR...