Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim
TERMAL OTELLER
ALAÇATI BUTİK OTELLER
KIBRIS OTELLERİ
KAYAK OTELLERİ
YOGA OTELLERİ
BALAYI OTELLERİ
İSLAMİ /MUHAFAZAKAR OTELLER
Bölgeler
Çeşme
Side
Kemer
Belek
Kuşadası
Bodrum
Fethiye
Lara Antalya
Alanya
Marmaris
Didim
Ayvalık
Gümüldür Özdere
KIBRIS
Pamukkale
Afyon
Uludağ
BURSA
Ilgaz
Abant
İzmir
SAKIZ
SAMOS
MİDİLLİ
KOS
RODOS
SONTORİNİ
MYKONOS
ATİNA
SELANİK
Ankara Kızılcahamam
BOSNA & HERSEK TURU

KARDES ÜLKE BOSNA &HERSEK TURU -VİZE YOK

3 GECE / 4 GÜN UÇAKLI PEGASUS HAVAYOLLARIYLA

1.GÜN :

Misafirlerimizle Izmir Adnan Menderes Havalimani Dishatlar Terminalinde Pegasus Havayollari Kontuari önünde saat 11:00 Acenta Rehberimizle buluşma .Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarinin PC 117 Sefer Sayılı uçuşuyla saat 12:15 'de İzmir Istanbul uçuşuyla ,İstanbul'a varis saat 15:40 'da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanindan PC 729 Sefer Sayili uçuşuyla  Saraybosna'ya uçuş saat 15:40 'da Saraybosna havalimanina varış bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra bizi bekleyen Araçımızla Panoromik Sehir Turumuzun ardindan  otele yerleşme serbest zaman geceleme otelimizde.

2.GÜN  : Sabah Kahvaltisinin ardindan Misafirlerimizle Sarabosna Turumuza başlıyoruz. İlk olarak Avrupanın en müstesna çarşısı Baş Carsiyi geziyoruz.Osmanlı döneminden  günümüze uzanan Kurşunlu Medresesi ,Hüsrev Bey Cami ardindan saat kulesi ,Katolik Katedrali ,Ortodoks Kilisesi ,Musevi Sinagogu ,Latin iKöprüsünü ziyaret ediyoruz.Ardinandan misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Daha sonra otele dönüş geceleme .

Arzu Eden Misafirlerimiz Travnik Turu ( Travnik Savaş Tüneli -Vrelo Bosna Milli Parkı Turuna ekstra ) katılabilirler.

Arzu eden Misafirlerimiz Akşam  Boşnak Gecesi turumuza katılabilir.Balkan Müzikleri Eşliğinde Zengin  Boşnak Yemekleriyle unutulmaz Boşnak Gecesi

3.GÜN  Sabah Kahvaltinin ardindan isteyen misafirlerimiz ekstra düzenlediğimiz MOSTAR -POCİTEL TURU

Turumuzun ilk duraği Mostar Köprüsünü ziyaret adiyoruz. Bu köprü Mimar Hayrettin Paşa tarafından günümüze uzanan bir Osmanlı Şaheseridir. Bu Köprü 1992 yıllında savaşta Hirvat bir topçu trafından yıkılmış ,2004 yılında Türkiye Cumhuriyeti-Unesco-Dünya Bankası desteğiyle tekrar inşa edilmiştir. Ardindan Mostar esi sokaklarinda dolasıp cay kahve ve fotograf cekme molası veriyoruz. Öğle Yemeğinin ardindan eski bir osmanlı köyü olan Pocitel ziyaret ediyoruz. Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerini inceledikten sonra Sarabosna'ya geri dönüyoruz. Akşam Yemeği Dışarıda, Geceleme

4.GÜN 

Sabah kahvatısından sonra  otelimizden ayriliyoruz.Aracımızla Havalimanına transferimizin ardindandan Pegasus Havayollarinin PC730 Sefer sayılı uçuşuyla Saraybosna'dan saat 13:10  İstanbul uçuyoruz.Saat 17:00 İstanbul'a varis saat 18:15 uçuşuyla PC 4122 Istanbul İzmir'e saat 20:30 'da İzmir'e variş pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra misafirlerimizle başka bir organizasyonumuzda buluşmak uzere vedalaşıyoruz.

Tur Fiyatlarimiz :

İki Kişilik odada kişi Başı :329 EUR

İlave Kişi :299 EUR

Tek Kişi :399 EUR

Çocuk :0-2 Yaş :100 EUR-03-12 Yaş :289 EUR

 

 21.NİSAN.2018 DEN İTİBAREN HER CUMA,,

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz:

* 4* Otellerde Oda Kahvaltı Konaklama ve 2 Akşam yemeği

*Panoromik Şehir Turları

*Alan-Otel -Alan Transferleri

*Pegasus Havayollarıyla Gdiş Dönüş Ekonomik Sınıf Uçak Bileti

*Bagaj Hakkı 15 kg +El Bagajı 5 Kg

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

*Ekstra Turlar

*Boşnak Geçesi

*Müze Girişleri

*Öğle ve 1 Akşam Yemeği

*Yurt Dışı Çıkış Harcı

*Zorunlu Seyahat Sigortası